Tak nám zase škola končí, žáci samým štěstím jančí.
Dva měsíce bez učení! Lepší zpráva prostě není.
Čím bude přes léto rodič? Nosič kufrů, možná řidič…
Mamka s taťkou zvládnou všechno, drobky v autě, hlučné techno.
A co čeká pedagoga? Tichá místnost, klid a voda.
K tomu jistě ocení pár dechových cvičení.
Co tedy na závěr přát? Sluníčko tak akorát,
sladkou zmrzku, slané moře, první hlídku na táboře.
Užijte si dovolenou a v září zas na shledanou!
Pěkné prázdniny a příjemně strávenou dovolenou přejí zaměstnanci ZŠ Strž.