Hurá, léto začíná!

Tak nám zase škola končí, žáci samým štěstím jančí. 

Dva měsíce bez učení! Lepší zpráva prostě není.

Čím bude přes léto rodič? Nosič kufrů, možná řidič… 

Mamka s taťkou zvládnou všechno, drobky v autě, hlučné techno.

A co čeká pedagoga? Tichá místnost, klid a voda. 

K tomu jistě ocení pár dechových cvičení.

Co tedy na závěr přát? Sluníčko tak akorát, 

sladkou zmrzku, slané moře, první hlídku na táboře.

Užijte si dovolenou a v září zas na shledanou!

Pěkné prázdniny a příjemně strávenou dovolenou přejí zaměstnanci ZŠ Strž.

Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.