Úspěchy žáků v letošním školním roce s přesahem regionu

NIDV je garantem literárních soutěží Evropa ve škole a Verše od srdíčka. V obou těchto soutěžích naše 5. A získala čestné uznání, tím navázala i na loňský úspěch. Žáci jsou vedeni Mgr. J. Hronešovou.
Do třetice opět tato třída získala i ocenění v soutěži Bambini litera a povídka žáků bude uveřejněna v jedné... (více zde
Čestné uznání A. Kubíkové

Práce žáků v soutěži "Evropa ve škole", která získala čestné uznání - téma: Přemýšlej, na čem staví Evropa

Úspěšná práce žáků v soutěži Bambini litera za řazená do Pohádkové knížky - téma: Pohádka o přátelství

Další rozvoj péče o talentované a aktivní žáky v končícím školním roce

Kromě mimořádné péče o nadané žáky v naší škole nám byla nabídnuta spolupráce s Centrem pro talentovanou mládež. Začali jsme návštěvou akce Objevitelské soboty v Praze, což je semestrální program pro nadané a... (více zde)

Cirkus svět je veselá výstava

Rozhovor s malířem Stanislavem Škodou po vernisáži jeho výstavy Cirkus svět, která právě probíhá v prostorách královédvorské ZUŠ, vedla žákyně 8. ročníku ZŠ Strž Anna Kubíková. Malíř ochotně odpověděl na její dotazy.
Rozhovor A. Kubíkové z 8. B se Stanislavem Škodou

Pro zvídavé žáky

Literáti z 5.A

Rok 2018 byl vyhlášen Evropským rokem kulturního dědictví. Proto se letošní ročník výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole tematicky ... (více zde)