Škola na dotek v KH kraji

Projekt je zaměřen na zvýšení kompetencí pedagogických a vedoucích pracovníků škol při práci s moderními informačními a komunikačními technologiemi (ICT). V rámci projektu bude provedeno vzdělávání cílové skupiny pracovníků školy žadatele a partnerů. Pro podporu rozvoje praktické části plánovaných školení budou vytvořeny dvě mobilní učebny, s pořízením moderního vybavení ICT (tablety, notebooky případně netbooky). Pro jednotlivé partnery bude pořízeno obdobné vybavení, aby je vyškolení pedagogičtí pracovníci mohli využívat v běžné výuce v partnerských školách. K podpoře školení budou vytvořeny metodické materiály, které budou sdíleny prostřednictvím online úložiště na portálu žadatele, kde budou moci pedagogové provádět samostudium formou e-lerningu. Zde bude i v online režimu poskytována odborná pomoc pedagogům prostřednictvím možných konzultací s odbornými mentory.

Výsledky výzvy

Výzva k podání nabídky