Zahájení školního roku 2021/2022

Milí žáci, vážení rodiče,

s blížícím se nástupem dětí do školy budou spojena určitá opatření, se kterými bychom vás chtěli seznámit již nyní, a to prostřednictvím webových stránek. Ostatní důležité dokumenty najdete v odkazech pod textem.

Školní docházka bude zahájena dne 1. září 2021, v tento den začíná i provoz ranní ŠD od 6.15 hod. Třídní učitelky 1. stupně vyčkají na své žáky před budovou školy v 7.45 hod. (Opět je třeba zajistit při shromažďování osob ochranu dýchacích cest). Potom se všichni přesunou do svých tříd, kde proběhne testování (s výjimkou 1. třídy) a přivítání v novém školním roce. Vzhledem k tomu, že se jedná o první testování po hlavních prázdninách, prosíme rodiče, aby byli dostupní na svých telefonních kontaktech.

Další informace, jež se týkají úvodu školního roku, provozu školy, ale i hygienických a bezpečnostních pravidel, se dozví zákonní zástupci na třídních schůzkách.

Třídní schůzky se konají:

• 1. stupeň dne 2. 9. 2021 od 16 hod.
  • 2. stupeň dne 2. 9. 2021 od 17 hod.
  • odloučené pracoviště Žireč dne 6. 9. 2021 od 16 hod.

Přejeme vám příjemné poslední prázdninové dny a těšíme se na brzké shledání u nás ve škole.

Organizační dokumenty školy