Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Žáci si vyměnili místo s učiteli

Autorka: Aneta Sováková (9. A)

V úterý 28. března  jsme my, žáci, měli možnost zasednout na učitelskou židli. Byla to velká zkušenost. Zjistili jsme, že to učitelé nemají lehké. Na každou hodinu se musí připravit. Hodina musí být zajímavá, aby žáci nevyrušovali a dávali pozor. Já a moje kamarádka jsme si připravily hodinu českého jazyka pro 9. A a společně se třemi dalšími kamarády hudební výchovu pro 1. A a 1.B. Všichni si to moc užili! Jak vyučující, tak žáci. Myslím si, že to byl moc dobrý nápad, vyměnit si na jeden den  role.
Foto zde.
 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko