Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Velikonoční stůl

Již se stalo tradicí, že se žáky vítáme velikonoční svátky. K tomu jsme kdysi zavedli akci velikonoční stůl. Žáci třídy se domluví a společně vyzdobí stůl dobrotami a dalšími prvky spojenými s Velikonocemi. Nechybí tak pečení beránci, mazance, perníčky, ale i pomlázky, zdobené košíčky, květiny a další.
Odborná porota z řad učitelů a žáků školy stoly ohodnotí. Z hodnocení pak vzejde vítězná třída s nejlépe připraveným stolem. Rok od roku je hodnocení těžší, protože třídy se na tuto soutěž připravují čím dál lépe. Odměnu si tak zaslouží všechny třídy.
Popravdě řečeno i letos nebylo důležité, kdo zvítězil, protože vítězstvím je především spolupráce dětí při přípravě, která byla znamenitá.
Třídám a také rodičům žáků patří veliké poděkování.

Fotogalerie zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko