Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Velikonoční stezka v ŠD

Tak jako na podzim, tak i na jaře se v naší ŠD uskutečnila velikonoční stezka spojená s angličtinou. Ve spolupráci s p.uč. G.Geislerovou a p.uč. L.Kučerovou žáci II.stupně z anglického klubu připravili 8 stanovišť pro děti z ŠD. Každé stanoviště mělo úkoly, které zahrnovaly procvičování anglických slovíček, zručnost, důvtip a znalost velikonočních zvyků. Akce proběhla v úterý 5.4.2022 odpoledne. Odměnou pro děti za splněné úkoly byly drobné dárky a sladkosti. Celá akce se vydařila a všem se moc líbila. Velké díky patří p.učitelkám i žákům za jejich přípravu.
vychovatelky ŠD

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko