Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Konec školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

školní rok 2019/2020 je pro nás všechny výjimečný a budeme si ho pamatovat celý život. Kdo v dětství zažil „uhelné prázdniny“, tak na ně vzpomíná dodnes. Rozdíl je ale obrovský – byly krátké a nebyla žádná výuka. Tyhle “ nečekané prázdniny“ přinesly nové zážitky a zkušenosti. Bylo to velmi náročné období jak pro mnohé rodiče, ať už oni sami pracovali z domu nebo museli chodit do práce a podporovat své děti ve výuce, tak pro učitele, kteří jsou zvyklí pracovat s žáky ve třídě, reagovat na jejich zvídavé otázky. I v době zavření školy jsme se snažili vytvořit pro žáky příjemné virtuální prostředí. Zároveň jsme v této době zmodernizovali počítačovou učebnu a atriovou čítárnu.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci a přejeme Vám hezké a klidné léto.

Vedení a učitelé školy.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko