Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vážení rodiče,

Vážení rodiče,
hledáte naplnění volného času pro své zvídavé děti pro příští školní rok? Zde je jedna z možných nabídek. Více se dočtete na níže uvedených webových stránkách. Kurzy jsou bezplatné a kdo chce cvičit svoji angličtinu, může se přihlásit

T-kurzy
Motivovaným a zvídavým žákům nabízí tato aktivita možnost dozvědět se v komunikaci s instruktorem více než ve škole a pokládat otázky, na které nenašli odpověď. V každém ze dvou výukových bloků studenti absolvují šest lekcí s úkoly a mohou si zvolit, po kterém bloku zpracují seminární práci pod vedením instruktora. Každý student vypracovává během roku pouze jednu práci podle vlastních preferencí. Vyvrcholením činnosti v kurzech jsou online obhajoby seminárních prací před všemi spolužáky v kurzu a následně i její prezentace na prezenčním soustředění - nebo online pro ty, co se soustředění neúčastní - před odbornou porotou.
Časová náročnost jednoho T-kurzu je 2 - 4 hodiny týdně. Doporučujeme toto brát v úvahu při registraci do vyššího počtu kurzů.
Do ročníku 2019 - 2020 je možné se přihlašovat do upravené nabídky T-kurzů. Přihlášku naleznete na Přihláška do T-kurzů na školní rok 2019 - 2020 anotace kurzů na http://www.talnet.cz/t-kurzy . Přihláška je otevřena do konce září 2019.

Jak se studuje v T-kurzu
Jak se přihlásit do T-kurzu

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko