Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Vánoční besídka v ŠD

Autor: vychovatelky ŠD
Ve čtvrtek 20.12. 2018 se konala společná vánoční besídka ŠD, na kterou se děti moc moc těšily. Nejdříve si děti ve svých družinách popovídaly o vánočních zvycích a tradicích, ochutnaly cukroví, které si každý přinesl a pak jsme se všichni společně vydali ke stromečku. U stromečku jsme si s kytarou zazpívali vánoční koledy a rozdali dárky od Ježíška (nové hry, stavebnice, korálky k zažehlování a společ. hry).
Besídku jsme zakončili vánoční pohádkou.
Celá besídka se vydařila a všichni si užili slavnostní předvánoční náladu.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko