VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ

Autor: Mgr. Stanislav Ježek
Dnes o velké přestávce žáci druhého stupně soutěžili o nejhezčí vánoční stůl. Nesměla chybět výzdoba, cukroví, řízek a salát a tradice, která se pojí s vánočním časem.
Bylo nachystáno šest stolů a všechny byly nádherně nazdobené, avšak vyhrát může jen jeden. A tím byla děvčata z 9. A. Gratulujeme a všem děkujeme za vzornou přípravu - bylo to moc hezké! Na stoly se pak “vrhly” jednotlivé třídy a vše zmizelo jako mávnutím kouzelného proutku.
Následoval florbal učitelů proti 9. A a fotbal proti 8.A/B. Ve florbale měli žáci navrch, i díky čtyřem vlastňákům a lepšímu pohybu, za to ve fotbale se projevila zkušenost. Celkově to byl příjemný den a snad se to všem líbilo.