Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

VÁNOCE JSOU TADY!

V prvních třídách jsme si předvánoční čas moc užili. Navštívili jsme knihovnu, kde jsme měli hezké vyprávění o vánočních zvycích a tradicích. Ve škole nám paní učitelky připravily pro obě první třídy vánoční dílnu. Vyráběli jsme si přáníčka a zdobili perníčky. O hudební výchově jsme zpívali vánoční koledy, které jsme společně s dětmi prvního stupně zazpívali na náměstí v našem městě. K Vánocům patří i pohádky.  Na jedné takové jsme byli v kině. Dovršením všeho chystání na Vánoce byl poslední den - VÁNOČNÍ DEN. Paní učitelky nám uvařily výborný vánoční čajíček, ochutnávali jsme cukroví, povídali si o Vánocích. Nejkrásnější chvíle byla pod stromečkem, kde každý z nás našel plno dárků. Byli jsme hodní, když jsme dostali dárečky! To jsem rádi. Překvapením byl dárek, který dostal každý prvňáček - knížka "Malované čtení".
A teď už se budeme těšit na Štědrý den.
 
Všem přejeme hezké Vánoce a hodně zdraví v novém roce.
Žáci 1. tříd a jejich paní učitelky.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko