Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Třída 8. A v laboratoři na SŠIS

Žáci 8. A si v týdnu před jarními zpestřili výuku chemie laboratorní prací na zdejší Střední škole informatiky a služeb. Na programu měli dvě práce na téma oddělování složek směsí. První byla destilace: naším úkolem bylo oddělit vodu od barviva, což se nakonec všem víceméně podařilo. Druhým úkolem byla chromatografie - oddělování složek barviv. Nejdůležitější ovšem při těchto pracích je, že se žáci dostanou ze své lavice a v praxi si sami v reálných podmínkách chemické laboratoře vyzkouší své znalosti. V měsíci březnu nás doufejme čeká ještě jedna návštěva laboratoří a to s nadanými dětmi, na tuto akci se moc těšíme.  

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko