Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Shrnutí 1.pololetí v ŠD

První pololetí uteklo jako voda, děti si odnesly domů jistě krásné vysvědčení a my ve školní družině jsme se poohlédli, co všechno jsme stihli udělat a naučit se v posledních měsících. V prosinci jsme měli Mikulášskou besídku se SŠIS, v rámci celoroční hry jsme si povídali o jehličnatých stromech a naučili jsme se poznávat jejich plody. Vánočně jsme si vyzdobili ŠD, vyprávěli jsme si o vánočních zvycích a tradicích, zazpívali jsme si koledy a rozdali dárky. Všechna tři oddělení vyráběla vánoční dárky a přáníčka. V lednu jsme si povídali o ptáčcích v zimě, naučili jsme se je poznávat a hlavně jsme si řekli, co ptáčci dostávají do krmítek ,,na zoubek" :-)
Malovali jsme obrázky se zimní tematikou a sportovali  v tělocvičně i venku (bohužel bez sněhu). Také jsme si zopakovali, jak správně se máme oblékat v zimním období. No a tento měsíc nás čeká povídání o pejskovi a kočičce - nejstarší průvodce člověka.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko