Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Projektový den v Praze

Autor: Mgr. Stanislav Ježek
Ve čtvrtek 27. dubna jsme pro druhý stupeň přichystali další projektový den – Učíme jinak. Na žáky čekaly čtyři akce: v Praze, v Liberci, v naší ZOO a poslední v okolí školy. Program si žáci vybírali podle sebe, ale přednost měli ti bez problémů v chování a v prospěchu a se zájmem dozvědět se něco navíc.
V Praze jsme navštívili výstavu o lidském těle Body (lidské tělo jsme viděli skrz naskrz a vědomosti upevnili pomocí pracovních listů). Poté naše cesta vedla na letenský stadion fotbalové Sparty Praha (tiskové centrum, tribuny pro fanoušky, trávník a V.I.P. zázemí) a toulali jsme se známými zákoutími od Vltavy k Prašné bráně a k obchodnímu domu Kotva (zajímavé obchody, historické pamětihodnosti a zákoutí). Na své si přišli opravdu všichni a někteří byli navíc odměněni náhodným setkáním se známými youtubery – idoly dnešní mládeže. Náplň, účel a cíl exkurze byl splněn a již vyhlížíme další projektový den ;-)

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko