Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Podzim ve školní družině

Autor: Marie Pilařová
I v měsíci říjnu pokračoval náš družinový cirkus HURÁ ve svých aktivitách. Na stránkách projektu jsme se pochlubili ostatním školám svými klauny, šašky a jinými výrobky. Také jsme natočili videa, abychom jim ukázali, jak kouzlíme, trénujeme s jojem a cvičíme na našich nových trampolínkách. V rámci projektu „Račte vstoupit“ čteme v družinách i knížky s cirkusovou tematikou. Pokud byste doma nějakou našli, rádi si ji přečteme.
Samozřejmě, že nežijeme jen cirkusem, ale vyrábíme a malujeme vše, co souvisí s podzimem.
Na některé z našich prací se můžete podívat do fotogalerie.
Pokud by vás zajímalo, jak pracujeme my i ostatní školy na projektu, navštivte naše eTwinningové stránky.
 
Tam rozklikněte v levém sloupci nabídku a sami se přesvědčíte, jak se všichni snažíme.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko