Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

PRVŇÁČCI NA VÝLETĚ

Autoři: Žáci 1. A a 1. B
To byl hezký den! Na náš první školní výlet jsme se vydali do Ratibořic a do Havlovic.
Už od rána jsme se moc těšili. V osm hodin jsme vyrazili směrem k autobusové zastávce, kde na nás čekal autobus. Naše první zastávka byla v Ratibořicích. Prošli jsme kolem krásného zámku, parkem rovnou k mlynářovi do mlýna. To bylo ale překvapní! Mlynář i paní mlynářka tam opravdu stáli. Přivítali nás a pozvali nás do mlýna, kde jsme si společně zazpívali. Líbila se nám i další cesta, která vedla k bělidlu a ke splavu. Na bělidle na nás čekala babička s dětmi. Bylo to moc hezké. První část výletu byla za námi a my jsme ujížděli směrem do Havlovic. Po dobrém obědě jsme si užili hřiště. Na chvíli se z nás stali velcí sportovci. Jezdili jsme na koloběžkách, hráli fotbal, stolní tenis, minigolf a skákali jsme na trampolíně.
Výlet se nám všem moc líbil, jsme rádi, že ho pro nás paní učitelky vymyslely.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko