Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Otázky a obrázky

Autoři: Alena Sedliská, Ladislav Štěrba
V době „Covidové“ zůstaly děti zavřené doma. Výuka probíhala hlavně u počítačů. O to více si vážíme toho, že můžeme opět mezi „lidi“. Soutěž připravená DDM Jednička, má za úkol přiblížit dětem přírodu, která je kolem nás. Jmenuje se Otázky a obrázky. Naši žáci páté třídy byli předvést své znalosti a někteří byli opravdu úspěšní. Poznávali stromy podle listů, podzimní plody a dokazovali, že mají znalosti o zvířatech žijících v naší přírodě. Svoje znalosti žáci dokáží i prakticky v rámci hodin výtvarné výchovy, kdy odpoví na otázky obrázkem.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko