Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okrskové vítězství ZŠ Strž!

Žáci kategorie 4. a 5. tříd se letos opět mohli zúčastnit tradičního fotbalového McDonalds cupu. V Trutnově na čarodějnický termín tak mohli hráči poměřit své fotbalové síly s ostatními školami v rámci svých okrsků. Naše „Královédvorská“ skupina byla složena ze šesti týmů: ZŠ Strž, ZŠ Schulzovy sady, ZŠ Podharť, ZŠ Mostek, ZŠ Bílá Třemešná a ZŠ Dubenec. První utkání s Dubencem bylo trošku nervózní, než se hráči na hřišti usadili, ale i přesto jsme vyhráli 1:0. V dalších zápasech jsme už hráli s rozvahou a bylo to vidět i na výsledcích 4:0, 2:0, 2:0 a 2:0. S celkovým skóre 11:0 a 15 body za 5 vítězných zápasů jsme jednoznačně ovládli Královédvorský okrsek. V krásném slunném počasí nám tedy nic nechybělo a domů jsme si odvezli zlaté medaile. Za necelé dva týdny nás čeká okresní kolo, kde to rozhodně bude náročnější a budeme věřit, že trhneme zase nějaký pěkný výsledek. Držte nám palce!

Mgr. Jan Zorád

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko