Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okresní kolo Štafetového poháru

Autor: Dagmar Lárová

Štafetový pohár je, jak název napovídá,  závod štafet. Za každou školu startují dvě osmičlenná družstva složená z chlapců a dívek 1. - 3. ročníku a 4. - 5. ročníku. Běhá se 8 x 100 metrů a následně 8 x 200 metrů. I tito malí závodníci musí dodržet předávkové území. Za naši školu v "mladší" štafetě startovali tito žáci a žákyně: Adam Růžička (1.roč.), Lucie Vejnarová (1. roč.), Jan Lokvenc (2.), Aneta Erbenová (2.), Veronika Tesařová (2.), Nicol klimešová (2.), Dominik Grigoriadis (2.), Ondřej Wünš (3.). Za "starší": Amálie Šraierová (2., Amálku jsme postaršili), Jakub Štěrba (4.), Jakub Havlík (4.), Jiří Lokvenc (4.), Dominik Hartych (4.), Dana Hlavsová (4.), Tereza Růžičková (5.), Karolína Plodíková (5.).
Závod to byl těžký, družstva silná. Skončili jsme sice na posledním místě, ale našim závodníkům patří velké poděkování za obrovskou bojovnost a výborné předávky.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko