Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Okresní kolo Matematické olympiády kategorie Z5 a Z9

Dne 24.ledna proběhlo OK MO v Trutnově. Z naší školy soutěžili z páté třídy Vojtěch Merhulík, Natálie Svědirohová (oba 5.A) a Bára Dobrá (5.B). U devátých tříd byla účast menší. Ze školního kola postoupil jen Dominik Totka (9.A).
Mezi úspěšné řešitele se svým výsledkem zařadili na šestém místě se ziskem 20 bodů (max.24 bodů) a postupem do krajského kola  Dominik Totka, na děleném sedmém až dvanáctém místě Vojtěch Merhulík a Bára Dobrá oba se ziskem 9 bodů (max.18 bodů).
Velmi nás těší, že žáci školy dosahují stabilně velmi dobrých výsledků. Věříme, že tuto úroveň zachováme i díky naší společné péči o nadané děti.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko