Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Ohlédnutí za okresním kolem Zeměpisné olympiády

Dne 20. 2. 2019 proběhlo na místním Gymnáziu okresní kolo zeměpisné olympiády z celkového počtu 26 žáků ze školního kola postoupilo šest dětí do tohoto kola ve třech kategoriích. Okresní kolo je rozděleno do tří částí teoretické, praktické a práce s atlasem, každý žák zde musí předvést své znalosti a dovednosti z daného zeměpisného tématu. Naši žáci se v konkurenci škol trutnovského okresu neztratili a někteří z nich byli i poměrně úspěšní.
V kategorii A jsme obsadili třetí místo a páté místo. V kategorii B jsme obsadili druhé a třinácté místo. V Kategorii C jsme se umístili na devatenáctém místě. Díky Báře Dobré a Tomáši Harwotovi budeme mít své zastoupení i v krajském kole, které se bude konat 20. 3. 2019 v Hradci Králové.
Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy v okresním kole a našim dvěma postupujícím držíme palce a přejeme úspěch i v kole krajském.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko