Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Objevitelské soboty pro zvídavé děti

Již je připraven jarní cyklus objevitelských sobot v Hradci Králové. Na podzim jsme přivítali 110 nadšených dětí z celého kraje, věříme, že i nyní děti nabídka zaujme, prosíme tedy o informování rodičů, kolegů, přátel, o vyvěšení letáku v družině či na webu školy apod. Registrace jsou již otevřeny, první sobota proběhne v půli února. Mnohokrát děkujeme!
 Objevitelské soboty opět nabízejí kupu zajímavých workshopů pro tři věkové kategorie: 5 - 7, 8 - 10 a 11 - 14 let, děti si mohou vybrat až tři témata. Termíny hradeckých Sobot jsou 15. února, 14. března, 25. dubna, 23. května, 6. června, akce proběhne opět na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové. 
 
Nabídku kurzů, bližší informace a možnost přihlášení naleznete na tomto webu: 
https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty
 
Hradecké Objevitelské soboty pořádá Centrum pro talentovanou mládež společně s Krajskou sítí podpory nadání NPI ČR (dříve NIDV) a Biskupským gymnáziem, jejichž lektorský tým posílili kolegové ze SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, UHK, UK, Gymnázia J. K. Tyla, Technecia Rosice n. Labem, divadla improvizace B.I.Z.O.N.I. a mnozí další. 
 
Věříme, že nabídka děti zaujme, a děkujeme za šíření dále. Dotazy mohou zájemci směřovat na mne: marketa.paleckova@npicr.cz, tel. 778 546 754. 
 
V příloze zasílám též leták k případnému využití. 
 
Děkuji mnohokrát za podporu!
 
S pozdravem 
 
Mgr. Markéta Palečková
Metodik pro vzdělávání
Koordinátor podpory nadání
Regionální garant CISKOM 
 
Národní pedagogický institut České republiky
Krajské pracoviště Hradec Králové
Luční 460, 500 03 Hradec Králové
Tel.:     495 514 803
Gsm:   778 546 754
E-mail: paleckova@nidv.cz

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko