Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

O nejhezčí poštovní známku

Autor: Mgr. Jana Hronešová
Ke Dni Země vyhlašuje DDM každým rokem tradiční soutěže. Mezi známé a oblíbené patří i výtvarná soutěž O nejhezčí poštovní známku. Letos měla společné téma - hmyz. Spolu s návrhy známek tedy do Jedničky doslova dolétly různé mouchy, včelky i můry. Opět se sešlo mnoho prací, které byly rozděleny do několika kategorií. Jsme rádi, že se nezapomnělo při závěrečném vyhodnocení ani na práce žáků naší školy. Komu tedy přinesla pověstná zlatá muška štěstí?
V kategorii ZŠ (jiné techniky) si vybojoval prvenství Vojta Merhulík (5.A).
V kategorii 8. třídy a výše (malba, kresba) se umístila Eliška Doubravová (8.A) na 3. místě.
Mezi kolektivními pracemi se podařilo zvítězit žákům 4.A.
Děkujeme všem zúčastněným, gratulujeme všem oceněným.
(Úspěšná díla i jejich autory najdete ve fotogalerii.)

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko