Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Návštěva učitelů ze španělského Abaránu a bulharského Rusa

Od pondělí 13.5. jsme se stali hostitelkou školou pro kolegy ze Španělska a Bulharska. Návštěva byla zahájena na detašovaném pracovišti v Žirči. Žáky a učitele spojil nejen anglický jazyk ale i hudba a tanec. Společně jsme se prošli nádherným parkem, bylinkovou zahradou, a nakonec učitelé mohli nahlédnout do nově otevřené budovy pro klienty s RS. Umělá inteligence, moderní způsoby komunikace jim usnadňují jejich život.
Pokračovali jsme do kmenové školy a žáci 7. B měli příležitost si poslechnout, jak to chodí ve španělské škole. Rozdíly jsou patrné v rozvrhu hodin – začínají v 9 a končí každý den v 14 hodin. Oběd mají doma. Otázek by bylo daleko více, ale hodina skončila.
Odpoledne kolegové poznávali blízké okolí města – Liščí kopec a Kuks.
Program je připraven na celý týden a věříme, že si každý najde nějakou část, která ho osloví a dozví se něco nového.
Fotografie jsou ve fotogalerii.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko