Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

NAŠI PRVŇÁČCI

Škola začala!
Konečně nastal okamžik, kdy se otevřely dveře naší školy všem novým prvňáčkům. Bylo hezké pozorovat jejich rozzářené oči plné očekávání. S taškou na zádech, s mamkou nebo s taťkou za ruku, překročili nedočkavě práh tříd s označením 1.A a 1.B. Někteří nesměle, jiní zcela jistě vyhledali místo v lavici. Děti čekalo několik překvapení. Nejen plno knih a sešitů, ale i dobroty, které jim na uvítanou donesli žáci 6. třídy. Příjemné bylo i povídání s paní učitelkou, spojené se společnou hrou.
Přejeme všem prvňáčkům krásné chvíle, plno zážitků a hodně úspěchů v jejich školní práci.
I první dny ve škole se staly pro děti zajímavé. Každoročně u nás ve škole zahajujeme první týden projektovými dny. Pro děti 1. tříd paní učitelky nachystaly projekt na téma "Se zvířátky do pohádky". Děti se zájmem poslouchaly pohádky, vyprávěly o zvířátkách, seznamovaly se s dětskými knížkami, navštívily městskou knihovnu, kde byl pro ně nachystán zajímavý program. Nejvíce se děti těšily do ZOO, kde se jim moc líbilo. Na závěr projektu namalovaly krásné obrázky zvířátek. Byly to velmi hezky prožité první dny ve škole. 
Nechť nový školní rok nám všem přinese spoustu krásných zážitků a plno radosti ze školní práce!
 
                                                                                                          Třídní učitelky 1.A a 1.B
                                                                                                          Mgr. E. Robková a Mgr. J. Havlová

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko