Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Mikulášská v SŠIS

Opět po roce ,,vyrazila"  ve čtvrtek 28.11.2019 naše celá školní družina na báječnou akci pořádanou SŠIS. V jídelně SŠIS připravili studenti pod vedením pedagogů SŠIS pro děti krásné soutěže, malování na obličej, česání zajímavých účesů, vyrábění čertů, malování s mikulášskou tématikou aj.
Čekání na Mikuláše s čerty si děti osladily ,,dobrotami", které na ně v jídelně čekaly.
Všechny děti se na Mikuláše, čerty i anděly moc těšily, ale když do jídelny vběhli první čerti, objevila se nejedna slzička v oku. Děti poté řekly Mikuláši básničku nebo zazpívaly písničku a on je obdařil krásnými dárky a sladkostmi.
Mikulášské odpoledne se vydařilo a v podvečer jsme se všichni spokojeni rozešli do svých domovů.
Děkujeme všem pedagogům i studentům SŠIS za krásnou besídku.
                                                                                                                            vychovatelky ŠD

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko