Maškarní karneval ve školní družině

Jako každoročně jsme i letos oslavili období masopustu maškarním karnevalem. Děti si vyráběly celý týden nejrůznější škrabošky a masky ve svých družinách a v pátek 23.2. po obědě nastal v tělocvičně rej masek.

Sešlo se mnoho krásných masek a pohádkových bytostí (např. medvěd, plameňák, bílá paní, dráček, hasič, princezny aj.). Na začátku si všichni zasoutěžili v několika zajímavých disciplínách (slalom s míčkem na noze, posouvání obručí, hod na cíl aj.).

Po soutěžích začala veselá masopustní stezka s tajenkou a nakonec ještě vyhodnocení nejhezčí masky. Karneval jsme zakončili tanečním rejem všech masek.

Loučili jsme se neradi, a protože rok je dlouhá doba, uspořádáme si karneval opět v červnu – na rozloučenou se školním rokem.

Vychovatelky a asistentky ŠD