Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Máme zlato, aneb vítězství ve vybíjené 4.tříd je naše.

V pátek 17.5.2024 se naši vybraní žáci ze 4.A a 4.B zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se konal na Základní škole Schulzovy sady. Celkem se přihlásilo 6 týmů, tři ze Zš Schulzovy sady, jedno ze Zš Podharť, jedno ze Zš 5. května a jedno od nás.

V úvodu meziškolního turnaje nás přivítali dva učitelé Tv a zároveň rozhodčí z pořádající školy. Týmy byly nastoupeny a připraveny se utkat. Vše se odehrávalo na venkovním hřišti s umělým povrchem. Kolem 11 hodiny nás všechny vyhnal déšť do školní tělocvičny, kde pokračovaly další utkání družstev ve vybíjené. Zde se uskutečnilo i vyhlášení vítězů. Za 1., 2. a 3. místo dostávaly děti medaile, poháry, diplomy a věcné dary od města DK. Sportovci z naší školy již od začátku vyhrávali první, druhý a další zápasy.

Získali jsme celkem bezkonkurenčně 50 bodů tj. 10 bodů za vyhraný zápas, hrálo se pět utkání. Již po třetím turnaji jsme začali tušit, že jsme vážně nejlepší. Žáci, kteří nebyli vybráni, usilovně fandili po celou dobu zápasů: ,,Stržáci do toho!“ Radost při vyhlášení vítězů byla obrovská. Naše škola obsadila první místo. Všichni, včetně učitelek a asistentky pedagoga jsme se radovali z vítězství a s veselou a radostnou náladou jsme se vrátili na oběd do naší školy.

Děkujeme organizátorům, soupeřům a hlavně všem vybraným žákům za 4. A a 4. B za skvělou reprezentaci naší školy a těšíme se na další sportovní klání.

Třídní učitelka 4.B – Mgr. Kutinová T.
 FOTO

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko