MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ do odvolání!!!

Vážení rodiče,

v souvislosti s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (MZ) se zakazuje s účinností od 11. března 2020 osobní přítomnost žáků na základním vzděláváním ve školách. Z tohoto důvodu bude škola, školní družina i školní jídelna od 11. března 2020 do odvolání uzavřena.

V příloze přikládáme Mimořádné opatření MZ.

Všem žákům budou obědy do odvolání Mimořádného opatření MZ automaticky odhlášeny školou.

Veškeré informace Vám budeme zasílat formou zprávy přes aplikaci Bakaláři a zároveň budou vyvěšeny na webových stránkách školy. Výukové materiály pro žáky budou zasílány přes Komens v aplikaci Bakaláři (je nutné, aby žáci od 5. třídy sledovali žákovský účet) nebo mailem od třídních učitelů.

Mgr. Šárka Šantrochová

Mgr. Šárka Šantrochová