Logická olympiáda

Autoři: Mgr. Zdeněk Balek, Ing. Jiří Kotmel

V letošní ročníku logické olympiády opět měla zastoupení i naše škola. Své logické myšlení si ve školním kole procvičilo celkem 19 dětí (z toho 14 na prvním stupni). Někteří si vedli lépe, jiní hůře, ale podstatné není zvítězit (i když úspěch potěší), ale vyzkoušet si úlohy odlišné od běžných školních zadání. Ti nejlepší ze školního kola se každý rok setkávali v krajských kolech na krajských úřadech. Bohužel letos průběh soutěže narušila opatření MZ, a tak ke krajskému kolu žáci nikam necestovali. Přesto se krajské kolo uskutečnilo. Naše škola na něm měla dva zástupce – J. K. Rosa a K. K. Richterová. Oba se ho z pohodlí domova se ctí zúčastnili.
Naše škola všem našim žákům děkuje za účast a přeje jim mnoho úspěchů v dalších soutěží a třeba i v příštím ročníku LO.