Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Krajské kolo OVOV

Autor: Dagmar Lárová

V úterý 14. 5. se v Hradci Králové konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti. Nám se z okresního kola probojovaly dvě žákyně -  Natálie Růžičková  a Veronika Tesařová, obě narozené v roce 2008.
Závod to byl náročný, děvčata musela zvládnout šest disciplín (sprint 60 m, skok daleký z rozběhu, shyby na šikmé lavičce po dobu 2 minut, lehy - sedy po dobu 2 minut, hod kriketovým míčkem, dribling s basketbalovým míčem po dobu 2 minut) v chladném a větrném počasí. Dívky opravdu bojovaly, ale na postup do republikového finále to nestačilo.  Po letošní premiéře již vědí, kde jsou jejich slabiny a ve kterých disciplínách se na příští ročník více připravit. 
Oběma závodnicím moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.  :-)

Fota z akce zde.
Výsledky zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko