Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Karneval v ŠD

Autorky: Vychovatelky ŠD
Konec zimy již tradičně patří karnevalům. Proto ani školní družina nebyla výjimkou. Karneval si družinové děti užily, poslední školní den, před jarními prázdninami. Děti si v družině vyrobily škrabošky a většina z nich je doplnila nápaditým oblečením z domova. Na úvod karnevalu se všechny masky představily a zábava mohla začít. Děti, rozdělené do družstev podle družin, absolvovaly různé soutěže. Hlasitě se povzbuzovaly, jásaly a do všech soutěží šly s plným nasazením. Tančily a skotačily na hudbu. Na závěr karnevalu obdržely malou odměnu. Rej masek se vydařil a všichni jsme si ho parádně užili.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko