Karneval v ŠD

Autorky: Vychovatelky ŠD
V pátek, 24. 2. 2023, si všechna oddělení školní družiny uspořádaly karneval. Děti si buď masky sami v družině vyrobily nebo si svou oblíbenou masku přinesly z domova. Všichni jsme se sešli v tělocvičně, kde byly připraveny 4 stanoviště u nichž děti musely splnit zadaný úkol. Po splnění všech úkolů na všechny čekala poslední soutěž a tou bylo tancování pod tyčí, která se s dalšími koly snižovala víc a víc k zemi. Všichni žáci se snažili, co nejdéle vydržet. Po skončení i poslední disciplíny byla každému rozdaná odměna a poté přišla na řadu karnevalová diskotéka. Děti si to odpoledne náramně užily.

Foto zde.