Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Hurá na lyže!

Autor: Mgr. Radka Mazáková

Druhý lednový týden nevyjeli na lyže pouze sedmáci, jak tomu bývá každoročně zvykem, ale také děti z prvního stupně naší školy. Každý den po vyučování nasedly se svými učiteli do autobusu, který je odvezl do Mladých Buků. Tam všechny nejprve čekala pečlivá příprava před útokem na svah: obout správné lyžáky, najít vlastní lyže, helmu i rukavice byl pro žáky, a někdy i pro učitele, opravdu oříšek. Pak už se dětí ujali instruktoři lyžařské školy Hellish Hill. Po rychlé rozcvičce, vyzbrojeni úsměvem a odhodláním, rychle na svah. Zdatní lyžaři zamířili rovnou na pořádný kopec, začátečníci se nejdříve museli naučit na lyžích udržet, zvládnout zastavení i zatáčení. Od čtvrtka už svišAtěli na velkém kopci všichni. Byl to velmi náročný týden, ale odměnou nám byla společná zábava a pro většinu také první jízda na vleku i sjezd z pořádného kopce. Všem se lyžařský kurz líbil, proto doufám, že se pro naši školu stane další milou tradicí.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko