Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Florbalový maraton na ZŠ Strž

Autor: Mgr. Stanislav Ježek

Říjen a listopad tradičně patří školním florbalovým soubojům. Nejdříve proběhnou okrskové zápasy škol v rámci našeho města a okolí a následně se o možnost postoupit do krajského kola utkají vítězové jednotlivých okrsků z okresu Trutnov.

Naši reprezentanti se rozhodně neztratili, naopak jsme favority překvapivě potrápili a třešinkou na dortu je vítězství v okrskovém i okresním kole a postup do kraje starších chlapců!

Za ty dva týdny turnajů se u nás vystřídalo okolo pětistovky žáků a i jim patří poděkovaní za předvedené výkony a hladký a bezproblémový průběh všech zápasů. Pořádat akci takového rozsahu není pro školu jednoduché, ale kladné ohlasy a v neposlední řadě také umístění našich hráčů je pro nás motivací do dalších ročníků.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko