Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

FLORBAL - 1. místo v kraji

Autor: Mgr. Jana Havlová

Ve středu 9. prosince se konalo ve sportovní hale ZŠ Strž krajské kolo ve florbalu mladších žáků. Utkalo se zde 6 týmů, které postoupily z okresních kol. Herní systém každý s každým umožnil utkání všech týmů mezi sebou. A bylo o co bojovat! Naše družstvo ve složení: T. Hynek, J. Vognar, M. Havran, F. Reil, V. Podzimek, D. Knutson, J. Háze, J. Mistr, M. Voděrek, T. Havel a D. Fiedor, zvítězilo ve čtyřech zápasech z pěti. Zisk 13 bodů jim zajistil 1. místo, a tedy i postup do kvalifikace na republikové finále v Liberci.
Všem žákům gratuluji a přeji hodně sil do Liberce.   

Foto            

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko