Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Exkurze do Vídně

Autorka: Marie Bukovská, 9. B

V pátek 3. května se druhý stupeň vydal na výlet do hlavního města Rakouska. Brzké vstávání nikoho neodradilo a se skvělou atmosférou v autobuse jsme vyrazili do Vídně. Tam jsme si prošli centrum a někteří navštívili i Katedrálu svatého Štěpána. Ani špatné počasí nás nezastavilo, a tak jsme si prošli zámecký park Schönbrunn Palace Park a došli jsme až k hlavnímu cíli výletu, zoologické zahradě. I když to ze začátku kvůli dešti vypadalo, že moc zvířat neuvidíme, počasí se nakonec zlepšilo a my si mohli užít pandy, kapybary, koaly a další zvířata, která u nás v zoo nenajdeme a taky potrénovat angličtinu ve stáncích s jídlem a oblíbenými suvenýry. Pak už jsme jen unaveni nasedli do autobusu a těšili se na příjezd domů. A i přes večerní dobrodružství ‘hledání ztraceného mobilu’ jsme se všichni vrátili domů v pořádku, spokojeni a s novými zážitky.

Foto zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko