Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Ekologický kurz druhých tříd

Autorky: Mgr. Radka Mazáková, Mgr. Gabriela Sacherová

V pondělí 12. června vyrazili druháci autobusem na ekologický kurz. Stejně jako loňský rok byla cílem chata Agátha v Lučanech nad Nisou. Počasí nám přálo, každý den jsme po vyučování a dobrém obědě vyráželi do přírody za poznáváním Jizerských hor. Během pěti dnů jsme vystoupali na rozhledny Bramberk a Nisanku, seběhli do údolí k vodní nádrži Mšeno, povozili se na koních a osvěžili se u pramene Nisy. Stihli jsme i hrátky v přírodě a stavění domečků. Nechyběla ani tradiční diskotéka a opékání buřtů.

Všichni si to moc užili a už se těšíme na ekologický kurz ve třetí třídě.

Fotogalerie zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko