Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Dopravní vycházka s městskou polici

Autor: Mgr. Miroslava Richterová

V pondělí 4. října si žáci třetích tříd měli možnost vyzkoušet, jak ovládají bezpečný pohyb v silničním provozu. Strážníci městské policie si pro ně připravili vycházku s přednáškou, při které si děti zopakovaly význam dopravních značek v širším okolí školy. Děti nejen že poznávaly dopravní značky, ale i nacvičovaly správné přecházení přes vozovku a správný pohyb na chodníku i na stezce pro chodce a cyklisty.

Děkujeme strážníkům městské policie za připravený program, reflexní prvky a trpělivost, se kterou se dětem věnovali. 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko