Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

"Dobrý sluha, ale špatný pán" - druháci si zaslouží pochvalu

Ve středu 11. ledna a 18. ledna proběhla  ve 2. A a 2. B další lekce programu "Dobrý sluha, ale špatný pán".  V úvodu hodiny si děti zopakovaly složky IZS a telefonní čísla jednotlivých krizových linek. Všem druhákům patří velká pochvala, protože si látku minulé hodiny skvěle zapamatovaly. Potom jsme pracovali s obrázky, které zachycovaly nebezpečné situace. Každý žák si jeden vybral, popsal o jaký problém se jedná a řekl ostatním,  zda by v této situaci požádal o pomoc záchranáře, hasiče nebo policisty. Situace jsme rozebírali a zvažovali jsme možnosti jejich řešení. Nezapomněli jsme ani na to, jak by se některým  z nich dalo předejít.  Nakonec jsme se zabrali do práce tak, že nás vyrušilo až zvonění, které oznámilo konec hodiny. 

Mgr. Vlasta Mertlíková

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko