Den dětí v SPOŠ

Autorky: Vychovatelky a asistentka ŠD
Ve středu 7. 6. 2023 pro nás připravili studenti a vychovatelé SPOŠ zábavné odpoledne ke Dni dětí. Naše děti si ve venkovním areálu SPOŠ vyzkoušely různé soutěže a aktivity, za jejichž splnění získaly razítka a následně je proměnily za hezký dárek. Součástí dětského odpoledne bylo i česání zajímavých účesů, malování na obličej, občerstvení a ukázka sokolnictví. Dětem byli předvedeni různí dravci ( Káně Harrisovo, Sokol stěhovavý, Výr velký, Orel skalní, Sova pálená) a šelmy (lovecký pes a fretka).
Celé odpoledne nám přálo krásné počasí a dětem, pořadatelům i nám se akce moc líbila. Tímto bychom chtěli velmi poděkovat všem vychovatelům a studentům SPOŠ za uspořádání báječného odpoledne pro děti.

Foto zde.