Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Den dětí v 8.A

Autor: Vít Vejnar

Dne 1.června 2016 jsme na dětský den navštívili Městskou knihovnu Slavoj ve Dvoře Kralové nad Labem. Knihovna si pro nás připravila povídání o známém spisovateli Karlu Čapkovi, který napsal například knihu Válka s mloky, kterou právě čteme při hodinách češtiny. Po přednášce jsme šli na zmrzlinu do cukrárny a potom jsme zamířili na Hankovo náměstí, dát si malou svačinu. Po ní  jsme vyrazili na bowling do ZOO. Hru jsme si moc užili. Nakonec nám paní učitelka řekla: „ Na shledanou!“ a my jsme šli domů.                                         
                                                 

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko