Den dětí se SPOŠ

Tak jako každý rok, i letos pro naše děti z ŠD připravily studentky a p. vychovatelky z DM SPOŠ Den dětí.

Na hřišti u DM SPOŠ ve středu 5.6.2024 odpoledne byly připraveny míče, míčky, florbalky, chůdy, kroužky aj. - z nichž studentky sestavily jednoduché atrakce – a zábavné soutěžení mohlo začít.

Děti se samy rozhodovaly, co si vyzkouší a kde si zazávodí. Nabídka byla pestrá, nikde se netvořily dlouhé fronty a tak dobrá nálada panovala po celé odpoledne.

Děti soutěžily a závodily ze všech sil a za svůj boj byly odměněny sladkostí a drobným dárkem na památku.

Největším překvapením však pro děti byla ,,balónková show“, kde si každý mohl nechat udělat své ,,nafouklé“ zvířátko :-)

Na hřišti také probíhalo česání zajímavých účesů a malování na obličej.

Jsme rády, že se dětem sportování na čerstvém vzduchu líbilo, tak jako nám a moc se těšíme na další akci pořádanou DM SPOŠ.

Tímto také moc děkujeme p. vychovatelkám i studentkám za báječnou oslavu Dne dětí :-)

vychovatelky a asistentky ŠD