Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Další zlatá do Strže!

Před dvěma týdny se našim hráčům 4.-5. tříd podařilo zvítězit a zároveň postoupit z okrskového do okresního kola ve fotbalovém McDonald´s cupu. O dva týdny později dne 14.5. došlo na měření sil opět v Trutnově a s podstatně těžšími soupeři z celého okresu. Naši hráči se toho zhostili s vervou, ale rozhodně to nebylo nic lehkého a bylo potřeba velké dávky štěstí.

Po úvodním zápase jsme šli do šaten s výsledkem 2:1 po vítězství s domácím celkem z Trutnova, ZŠ v Domcích. V druhém zápase ve skupině s týmem ZŠ Lánov jsme byli rádi za remízu za stavu 2:2 a ve třetím zápase jsme dokonce prohráli s Horním Maršovem 1:2. Se čtyřmi body nám to však na postup ze skupiny do semifinále stačilo. Soupeřem se pro nás stal vítěz z druhé skupiny
ZŠ Hostinné, K. Klíče a tady se nám povedla neuvěřitelná věc. Za nepříznivého stavu 2:3 se nám podařilo pár sekund před koncem srovnat na 3:3, střelcem vyrovnávacího gólu byl Matěj Hruška, který tím zajistil penaltový rozstřel. Tady jsme proměnili všechny tři penalty, na rozdíl od soupeře, který jednou minul.
V krátkém sledu napínavých situací jsme se najednou ocitli ve finále celého turnaje, takže ještě zatepla jsme vlítli na Horní Maršov, kterému jsme měli co oplácet. Honza Seifrt vychytal nulu a jeho bratr Ondra společně s Adamem Luběnou zajistili dva góly pro náš tým. Poslední minuty jsme už kontrolovali výsledek a po zápase jsme si zaslouženě šli pro zlatou medaili a zároveň o postup do krajského finále!

Děkujeme všem soupeřům, organizátorovi a také sami sobě za perfektní reprezentaci ZŠ Strž a těšíme se na krajské finále.
 
Góly: M. Hruška (4), A. Luběna (3), M. Valenta (2), O. Seifrt (1)
 
Mgr. Jan Zorád

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko