Čeští a slovenští druháci už o sobě vědí

Veronika Čiháková
Čeští a slovenští druháci už o sobě vědí
V říjnu 2023 několik našich učitelů navštívilo v Bratislavě soukromou školu CENADA, která se zaměřuje na vzdělávání dětí se všeobecným intelektovým nadáním. Sama jsem navštívila několik tříd a nejvíce mě zaujala 2.A, ve které učí p. učitelka Dana Kudlejová. Domluvily jsme se na možné spolupráci mezi našimi českými a slovenskými druháky. V předvánočním čase jsme jim v naší třídě společně napsali dopis a vytvořili vánoční přání. Vše jsme doplnili fotkami naší školy, třídy a popsali jsme, co nás v naší škole baví a co právě děláme, jako např. že ve třídě stavíme věž z kostek a snažíme se překonat náš rekord. Všechny listy jsme pečlivě zalepili do obálky a poslali směr Slovensko. Už teď se těšíme na odpověď.
Stáž na bratislavské škole CENADA proběhla v rámci Erasmu+ za finanční podpory EU.