Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

Celoroční projekt našich prvňáčků

Autor: Mgr. Pavla Všetečková
Svůj úplně první projekt s názvem "Naše zahrádka" zahájili prvňáčci poslední říjnový den. Jejich úkolem bylo osázet část pozemku před školou různými druhy cibulovin. Nejdříve jsme si společně ve třídě popovídali o tom, co to vlastně cibuloviny jsou, jaké známe druhy a ukázali si jejich obrázky na interaktivní tabuli. Když jsme toto všechno zvládli, vydali jsme se vyzbrojeni rýči a lopatkami před školu. Na tento okamžik se všechny děti moc těšily. Rýčem vyryly díry, lopatkami je upravily a do každé daly připravené cibulky narcisů, tulipánů a krokusů. Práce jim šla rychle od ruky, a co nevidět byly cibulky přikryté hlínou. Celou zimu budou cibulky v zemi odpočívat a nabírat síly na jaro, kdy nás v podobě rostlin překvapí svou barevnou krásou. Už se na to všichni moc těšíme.

Fotografie zde.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko