Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

8., 7., 6. třídy v Praze

Autor: Mgr. Stanislav Ježek
Cíl zněl jasně: “Technické muzeum a vánoční atmosféru si nesmíme nechat ujít!”. 
V muzeu nás čekaly dva projekty - Doprava a Technika v domácnosti = žádná nuda. Navíc jsme pracovali s tablety (1 žák 1 tablet) a to bylo moc fajn, protože to bavilo opravdu každého. Exponáty v expozici doprava jsou úžasné - bambusové kolo, mafiánský “meďour”, letadlo z roku raz dva a lokotka jako z Harryho Pottera, atd. atd. se na nám moc líbily. Z techniky jsme obdivovali zařízení, které používaly naše maminky a babičky - staré vysavače, fény, pračky, sporáky.
Pak jsme vyrazili do centra. Prošli jsme si Pařížskou ulici, Staroměstské náměstí s Orlojem, zastavili u Prašné brány a zakotvili v Kotvě. Lidí plno, ale atmoška přímo grandiózní. 
Den nám utekl a vědomosti a zážitky budeme ještě dlouho v jednotlivých předmětech vstřebávat.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj Evropský sociální fond v ČR | Investice do rozvoje vzdělávání NAEP Kralovedvorsko