Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí

2. A - Ekologický kurz

Veronika Čiháková
V předposledním týdnu letošního školního roku jsme se s našimi druháky vypravili na Medvědí boudu do Krkonoš. Počasí nám přálo, a tak jsme každý den vycházeli na túru. V průběhu 4 dnů jsme ušli celkem 44 km. Nejvyšší vrchol, kterého jsme dosáhli, byly Mužské kameny ve výšce 1416 m.  Na našich cestách jsme hráli hry, pozorovali zvířata, studovali rostliny nebo kameny. Náš pobyt jsme zakončili táborákem a návštěvou domácích zvířat, která na Medvědí boudě chovají. Poslední večer se dětem splnilo přání mít disco tanec. Velkým bonusem tohoto kurzu bylo také to, že děti po celou dobu 4 dnů byly bez mobilu a televize. Nikomu to snad ani nechybělo, protože příroda, bouda, výhledy do slunce či proudících mraků byly velkým zážitkem pro všechny.

Dvůr Králové nad Labem Královehradecký kraj logo_msmt logo_mas Kralovedvorsko