Žireč vstoupila do Adventu

Hana Pojezdná

Advent je doba čekání. Čekání na Vánoce, na nejhezčí svátky v roce. Ve škole v  Žirči se už všichni moc těšíme. Ale nečekáme jen s rukama v klíně.  Zapojili jsme se do projektu Diakonie Českobratrské církve evangelické Krabice od bot a pro děti, které nemají v životě tolik štěstí,  jsme připravili 2 krabice vánočních překvapení. Také jsme cvičili recitaci, zpěv a hru na hudební nástroje.  Ještěže jsme byli pilní, protože vystupovat při rozsvícení vánočního stromu před celou Žirčí, to není jen tak!  Ale nenechali jsme se zaskočit a všem se naše představení líbilo.  Ve fotogalerii se můžete podívat aspoň na fotky, škoda, že nejde nahrát video.
Do Vánoc nás ještě čeká vystoupení v cukrárně Damián, návštěva vánočních trhů v Hankově domě, vánoční představení v ZUŠ a film v kině. Taky spolu půjdeme do Betléma. A ještě si pořádně vyzdobíme školu, vyrobíme ozdoby na stromeček a nacvičíme rozdávání dárků na školní besídce. A Vánoce tu budou cobydup!

Fotogalerie zde.